Aktualności

Urodziny Aleksandra z grupy Motylki- 4 lata. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

Urodziny Ani z grupy Motylki- 4 lata. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

W przedszkolu zabawy nie ma końca - dzieci z grupy Jeżyki podczas zajęć sensorycznych rozbudzały swoje bodźce, zmysły na koniec zajęć czekała na nich nagroda masaż wałkiem sensorycznym.

Aktualności

Kodowanie na dywanie w grupie Motylki. Ćwiczenie spostrzegawczości i koncentracji uwagi. "Krokus".

Aktualności

Zabawa sensoryczna " Droga do przedszkola" - przejście boso przez trudny teren????

Aktualności

Motylki na spacerze. Szukamy pierwszych oznak wiosny.

Aktualności

Urodziny Szymona S., Szymona M. i Majki z grupy Motylki - 4 lata. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

Zajęcia koleżeńskie, które przeprowadziła Pani Marta z Krasnalami z kodowania na dywanie "Wiosna tuż - tuż".
Martunia dziękujemy za to, że dzielisz się z koleżankami swoim doświadczeniem - Pani Monika, Pani Gosia i Pani Anetka uczestniczyły w zajęciach koleżeńskich - DZIĘKUJEMY!!!

Aktualności

6- latki również kodują - Misie i Puchatki wpadły w świat kodowania, aż widać wiosnę!!!

Aktualności

Dzieci z grupy Jeżyki zaczynają swoją przygodę z kodowaniem - "Wiosenny krokus"

PUCHATKI- MINERAŁY

Kolejny pracowity dzień za starszakami. Tym razem Puchatki zabawiały się w małych geologów i postanowiły zapoznać się ze skarbami drzemiącymi pod ziemią.
Pisały węglem, spróbowały soli prosto z Wieliczki a nawet dotykały bałtyckiego bursztynu. To był superowy czas.

PUCHATKI-POZNAJEMY ZAWODY.

Dzieci bardzo wcześnie zaczynają się zastanawiać, kim chciałyby zostać, gdy dorosną. W tym roku Puchatki nadal kontynuują zawodoznastwo .Tym samym mają okazję do poznawania różnych zawodów i dobrze już wskazują na społeczną użyteczność pracy ludzkiej. Chętnie zapoznają się z atrybutami charakterystycznymi dla danego zawodu, oraz rozwijają myślenie przyczynowo -skutkowe.

PUCHATKI- DZIEŃ DINOZAURA

Puchatki co roku obchodzą w przedszkolu Dzień Dinozaura. Celem obchodzenia tego dnia jest pobudzenie ciekawości dzieci i zainteresowanie światem prehistorycznych stworzeń.

Aktualności

Urodziny Karolinki z grupy Jeżyki- 4 lata. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

Urodziny Mai i Adasia z grupy Krasnale- 6 lat. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

Urodziny Juli z grupy Jeżyki- 4 lata. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki - na szaszłykach owocowych smakują jeszcze lepiej!

Aktualności

Jak odnaleźć swoje miejsce na widowni w teatrze? Współrzędne na macie pomogły rozwikłać tą zagadkę! Krasnoludki mogą ruszać na wycieczkę!

Aktualności

Dzieci z grupy Jeżyki korzystają z magicznego dywanu. Super zabawa!!!

Aktualności

Dzieci z grupy Jeżyki z wielkim zaangażowaniem wykonują ćwiczenia gimnastyczne.

Aktualności

Grupa Biedronek przez cały tydzień poznawała tajemnice dinozaurów : jak się nazywały, co jadły, jak wyginęły i gdzie możemy je teraz oglądać. Bawiłyśmy się przy tym wyśmienicie nawet udało się zakodować jajo dinozaura.

Aktualności

Urodziny Poli z grupy Biedronki - 5 lat.

Życzymy Sto Lat!!!

Aktualności

Urodziny Sebastiana z grupy Smerfy- 5 lat. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

Kodowanie na dywanie w grupie Smerfów. Nauka poprzez zabawę, dzieci zakodowały wiosennego krokusa.

Aktualności

Urodziny Lenki z grupy Jeżyki- 4 lata. Życzymy STO LAT!!!